Kursy Office Warszawa i cała Polska

Prowadzimy kursy z pakietów Office (Microsoft Office, LibreOffice, Dokumenty Google). Szkolimy zarówno z całego pakietu, jak i z pojedynczych jego elementów (Word, Excel, Calc, Writer, Prezentacje)..

kursy office warszawa excel

Pakiet biurowy Microsoft Office

Microsoft Office to pakiet biurowy, który jest uznawany za najczęściej występujące oprogramowanie na komputerach użytkownika. Pakiet składa się, między innymi, z arkusza kalkulacyjnego Excel, procesora tekstu Word, programu do prezentacji PowerPint, programu pocztowego Outlook oraz programu do składu publikacji Publisher.

Pakiet biurowy LibreOffice

LibreOffice to darmowy pakiet biurowy, odpowiednik Microsoft Office. Za jego pomocą można tworzyć profesjonalne dokumenty (Writer), arkusze kalkulacyjne (Calc) oraz prezentacje biznesowe (Presenter). Możliwe jest też tworzenie baz danych (Base).

Pakiet biurowy G Suite

G Suite, czyli Dokumenty Google. Dostępne w chmurze Google rozwiązanie, za pomocą którego można tworzyć dokumenty takie jak: dokumenty Google, arkusze Google, prezentacje Google oraz formularze. Za pomocą bardzo dobrze zintegrowanych usług można łatwo zarządzać dokumentami firmowymi.