kursy microsoft office warszawa

Microsoft Office to najczęściej instalowane oprogramowanie komputerowe. W skład pakietu wchodzą, między innymi: arkusz kalkulacyjny Excel, edytor tekstu Word, program prezentacyjny PowerPoint, Outlook do obsługi poczty elektronicznej oraz Publisher do składu publikacji.

Kursy Microsoft Office Warszawa i nie tylko

Microsoft Excel – arkusz kalkulacyjny

Excel to arkusz kalkulacyjny, którego znają już wszyscy. Program ma sporo możliwości,które prezentujemy podczas naszych kursów, miedzy innymi :

 • Excel kurs podstawowy. Podstawy programu Excel. Kurs przeznaczony dla początkujących użytkowników. Słuchacze zapoznają się z podstawowymi narzędziami programu MS Excel, uczą się wprowadzać, edytować i analizować dane oraz przedstawiać je w atrakcyjny sposób.
 • Excel kurs średniozaawansowany. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Bardziej zaawansowane możliwości Excela oraz bardziej zaawansowane formuły obliczeniowe (funkcje Excel). Wprowadzenie do analizy danych za pomocą tabel i wykresów przestawnych.
 • Excel kurs zaawansowany. Kurs dla najbardziej zaawansowanych użytkowników Excela. Zapoznajemy się z zaawansowanymi możliwościami Excela, poznajemy zaawansowane formuły obliczeniowe, wszystko na temat tabel przestawnych, a także zapoznajemy się wstępem do makr Excela.
 • Analiza danych za pomocą tabel przestawnych Excel. Kurs, w którym poznajemy możliwości związane z tworzeniem raportów za pomocą tabel przestawnych w Excelu. Poznajemy główne możliwości tabel przestawnych, uczymy się jak przygotować źródło do danych przestawnych. Pobieramy również dane biznesowe z różnych źródeł.
 • Podstawy SQL w Excelu. Kurs przeznaczony dla osób, które pracują w Excelu i tworzą różnego rodzaju zestawienia. Dla osób, które mają potrzebę analizowania danych, które pochodzą z zewnętrznych źródeł.
 • Makra i wprowadzenie do VBA w Excelu. Kurs dla osób, które wykorzystują Excel w codziennej pracy i mają chęć rozszerzyć swoją wiedzę o tworzenie i edycję makr w Excelu.
 • Modelowanie i optymalizacja procesów decyzyjnych w Excelu. Kurs dla analityków oraz osób, które często podejmują ważne decyzje biznesowe w oparciu o różnorodne dane. Podczas kursu zapoznajemy się z podstawami modelowania i optymalizacji procesów decyzyjnych za pomocą tzw. Solverów.

Microsoft Access – bazy danych, analiza danych

Access to system zarządzania bazami danych, ale i program za pomocą którego można analizować jakiekolwiek dane biznesowe. Program jest częścią pakietu Microsoft Office. Ma rozbudowane możliwości i dlatego proponujemy, między innymi:

 • Access kurs podstawowy. To podstawowy kurs, podczas którego zapoznajemy się z podstawami Access (między innymi: możliwości i zastosowania programu, tworzymy prostą aplikację biznesową.
 • Access dla użytkowników Excela. Analiza danych biznesowych w Microsoft Access (MSACC03). Szkolenie, w którym słuchacze wykonują różnego rodzaju operacje na aplikacji biznesowej Microsoft Access. Kurs obejmuje tworzenie zapytań wybierających dane z wielu tabel, wykorzystywanie wbudowanych funkcji MS Access, uwzględnienie formatowania danych oraz ich sortowania. W ramach szkolenia uczestnicy zapoznają się z językiem SQL i sposobami jego wykorzystania w środowisku Microsoft Access w celu analizy danych.
 • Access kwerendy i zapytania. Kurs, w którym poznajemy sposoby importowania danych do bazy Access, ich obróbki za pomocą kwerend oraz tworzenia raportów (graficzny sposób przedstawiania wyników kwerendy).

Microsoft Word – edytor tekstu

 • Word kurs podstawowy. Kurs przeznaczony dla początkujących użytkowników edytora tekstu Microsoft Word. Poznajemy podstawowe funkcje Word, np. edycja i formatowanie tekstu, wstawienie elementów do dokumentów Word, listy wypunktowane i tabela oraz drukowanie dokumentu.
 • Word kurs zaawansowany. Kurs dla zaawansowanych użytkowników Word. Poznajemy wszelkiego rodzaju triki i spisy, na przykład: zastosowanie stylów, tworzenie spisu treści i spisu artykułów, tworzenie odwołań w dokumencie, inne tematy.

Microsoft PowerPoint – tworzenie prezentacji

 • PowerPoint kurs podstawowy. Kurs dla osób początkujących w zakresie prezentacji PowerPoint.
 • PowerPoint kurs zaawansowany. Kurs dla zaawansowanych użytkowników programu.

Microsoft Outlook – obsługa poczty i kalendarza

 • Kurs Microsoft Outlook. Podczas kursu Microsoft Outlook nauczymy Cię sprawnego poruszania się w programie oraz efektywnego wykorzystania klienta poczty elektronicznej, kalendarza oraz listy czynności do wykonania. Dodatkowo zajmiemy się prywatną książką adresową w programie Microsoft Outlook..